011 760 2669  |  info@veranderdelewens.co.za

Ons Bedieninge

  • denny-muller-532462-unsplash

    TRONKBEDIENING

    Paul Hattingh – 072 661 1921
    paulh@webmail.co.za

  • TEETUINBEDIENING

    Madelein Campher – 082 941 9492
    madelein@vlng.co.za
    Adrie Smit – 083 301 9721
    adriesmit@global.co.za

  • ihor-malytskyi-223217-unsplash (1)

    SENIOR BYBELSTUDIE

    John Kennedy – 083 297 4562
    Berrie de Vos berrie@vlng.co.za

  • SENDING EN UITREIKE

    Ellen & Johan Oosthuizen – 083 268 6868
    ellen.oosthuizen@pixie.co.za

  • SELGROEPE

    Anthony & Madelein Campher – 082 941 9492
    madelein@vlng.co.za

  • 3

    MUSIEKBEDIENING

    Deon Toerien – 082 331 1326 deon@vlng.co.za
    Gerda Marais – 081 558 2071 gerda@vlng.co.za

  • MANNEBYBELSTUDIE

    Corrie van Schalkwyk – 082 878 9338

  • KINDERBEDIENING

    Zelna van der Merwe – 082 331 8219
    zelna@vlng.co.za

  • I-DESK

    Carleen Erasmus – 082 533 3591

  • HOSPITAAL – EN SIEKEBESOEK

    Elsa Struwig – 082 978 9117
    elsa@footprintsministry.co.za

  • HELPENDE HAND

    Nico Louw – 083 256 0724

  • JONG VOLWASSENES

    Rufus Vermaak – 083 799 0618
    rufus@vlng.co.za

    “Fun & Funky” is die trant van hierdie dinamiese groep jongmense tussen die ouderdomme van 20 en 30 jaar!  Enkellopend, in ‘n verhouding of getroud;  werkend of ‘n student  –  hier gaan jy blom!

  • ALKOHOL & DWELMONDERSTEUNING

    Elsa Struwig – 082 978 9117
    elsa@footprintsministry.co.za

    Ontvang hulp met verslawing asook ondersteuning op die pad na volkome herstel en oorwinning.  Ons stap die pad saam met jou..

  • BEGRAFNISVERVERSINGS EN -BEDIENING

    Moira Kennedy – 083 242 8943
    moira@vlng.co.za

    As jy ‘n (be)dien-hart het en graag ander mense wil leer ken, is hierdie bediening uitgeknip vir jou!

  • BERADING

    Berrie de Vos – 011 760 2669 berrie@vlng.co.za
    Gerda Marais – 081 558 2071 gerda@vlng.co.za

  • BEVRYDING

    Jacques en Retha Coetzer – 073 426 2658
    retha@sompisi-calibre.co.za

  • CELEBRATE RECOVERY

    Elsa Struwig – 082 978 9117 elsa@footprintsministry.co.za
    Marinda Skinner – 083 778 9863 skinnermarinda7@gmail.com

    Vir almal met “hurts, habbits and hang-ups”.  Kom kry herstel!

  • DIVORCE CARE

    Elsa Beukes – 084 572 5295

    Deel en word heel na ‘n egskeiding  –  vir die wat pas geskei is asook ander wat steeds met die seer van ‘n afgelope egskeiding worstel.

  • martin-wessely-211-unsplash

    EIENDOMS INSTANDHOUDING

    George Hildebrand – 082 716 4710

    Is jy ‘n nutsman wat ‘n bietjie van alles kan doen?  Ons het jou nodig vir algemene instandhoudingstakies in en om die kerk!

  • ELEKTRONIESE – SOSIALE MEDIA

    Gerda Marais – 081 558 2071 gerda@vlng.co.za
    Michelle van der Westhuizen – 083 554 9242 michelle@vdwest.co.za

    Is jy op hoogte van al die nuutste toerusting en neigings in die sosiale media wéreld?  Kom bied jou hulp aan!

  • GEBEDSBEDIENING

    Ellen Oosthuizen – 083 268 6868
    ellen.oosthuizen@pixie.co.za

    Intersessors en persone wat konstant en ywerig bid, word genooi om by hierdie belangrike bediening betrokke te raak.  Kom voeg jou stem by ons’sn en skuif wêrelde!

  • GRIEF SUPPORT

    Frenett van Schalkwyk – 078 725 6169
    ema.projects@netactive.co.za